Martin Sylvester
Book møde med Martin
ATKI søger lige nu hhv. en Trafikingeniør (signalanlæg & parkering) og en Regnskabsmedarbejder (deltid). Læs mere om stillingerne her.
Se hvilke ATKI-folk, der deltager på messen hvilke dage nederst.





ATKI har æren af, i forbindelse med Intertraffic 2026 i Amsterdam, at invitere dig og eventuelle kollegaer til dansker get-together på vores Stand 01.152 i Hal 1, hvor også vores medejer Stührenberg og samarbejdspartner VS står.
Arrangementet vil foregå om onsdagen i tidsrummet 15:30 – 17:00, hvor man kan komme og gå som det passer én. Formålet er primært socialt, og vi sørger for, at der er vin, øl, vand og snacks til lejligheden.
Vi glæder os til messen, og håber at se dig dernede!
Ud over det sociale, vil det også være muligt at se forskellige spændende nyheder inden for ITS og signalanlæg, herunder det nye styreapparat fra Stührenberg, programmeringsværktøjet VS-Plus samt overvågningssystemet ReTCon.
Er du interesseret i at deltage, må du meget gerne tilkendegive din interesse (ikke en tilmelding) via den blå knap herunder (det er ikke bindende, så du kan til enhver tid springe fra, også uden at meddele os det):
Tirsdag
Disse ATKI-folk er på messen om tirsdagen:






Onsdag
Disse ATKI-folk er på messen om onsdagen:








Torsdag
Disse ATKI-folk er på messen om torsdagen:






Fredag
Disse ATKI-folk er på messen om fredagen:

